W związku z obecną sytuacją, wejście do budynków szpitala dla osób z zewnątrz (pacjentów, rodzin oraz interesantów), mocno ograniczyliśmy. Większość drzwi wejściowych w budynkach została zamknięta, aby ograniczyć swobodny przepływ osób nie będących pracownikami szpitala. Nie oznacza to jednak, że nie wpuszczamy do szpitala nikogo…

Wejście główne do szpitala od godziny 18.00 do godziny 6.00 zostaje zamknięte. Osoby chcące skorzystać ze świadczeń nocnej i świątecznej opieki medycznej zgłaszając się do szpitala dzwonią umieszczonym przez wejściem głównym domofonem. O dalszym postępowaniu decyduje personel punktu informacyjnego. Osoby, które przejdą weryfikację będą mogły wejść do szpitala, pamiętając o dezynfekcji rąk przy bocznym wejściu. Pragniemy wskazać, iż osoby towarzyszące, a nie wymagające porady lekarskiej lub wykonania iniekcji nie będą wpuszczane do budynku szpitala.

Wejście do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego jest nadal otwarte. Zgłaszać się mogą tam wyłącznie osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia. Apelujemy by nie zgłaszały się do Oddziału Ratunkowego osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusa COVID-19. Jednocześnie informujemy, iż rozważane są także dodatkowe ograniczenia związane ze zgłaszaniem się osób do SOR naszej placówki. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Za utrudnienia i ograniczenia bardzo przepraszamy. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Telefon alarmowy        999 / 112