Pandemia koronawirusa spowodowała wiele zmian w funkcjonowaniu naszego szpitala. Dotyczą one nie tylko przyjęć na oddziały, ale także punktu drive-thru (mobilnego punktu wymazowego). Mobilny punkt pobrań wymazów będzie działał od godz. 11.00 do godz. 16.00 na terenie Powiatowego w Radomsku przy ulicy Jagiellońskiej 36, w okolicy Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego (z tyłu budynku szpitala).

Od czwartku 22 października 2020 mieszkańcy, którzy zostali skierowani przez lekarza POZ lub muszą być przebadani się pod kątem SARS-CoV-2, w związku z wyjazdem do sanatorium, mogą zapisać się na wizytę w punkcie wymazowym pod numerem telefonu 535-588-310 – codziennie w godzinach od 8.00-14.00.

Zapisy będą odbywać się na poszczególną godzinę tak by uniknąć kolejek osób wyczekujących na pobranie wymazu w kierunku wirusa SARS-CoV-2.

Telefon alarmowy        999 / 112